Lütfen bekleyin..

FLAŞ HABER

Sibel DUYMAZ

İLLUMİNATİ TEHLİKESİ DÜNYA SİBER SALDIRILARLA MI KARŞI KARŞIYA

19 Temmuz 2019, 10:12

Bu cümle latince’den gelmekte olup, Türkçe anlamı; aydınlanmışlar, aydınlanmış olanlardır. Fakat bu anlamın dışına çıkmışlardır. Amaçları dünya üzerinde şeytanın imparatorluğunu kurmak, dini inanışları ortadan kaldırmak, sosyal düzeni bozmak, hükümetleri ortadan kaldırmak ve yeni bir dünya düzeni kurmaktır. Kökenleri eski Mısır'a dayanmaktadır.

Peygamber Efendimiz (S.V.) bunlarla ilgili birçok mesaj vermiştir. "Bir zaman gelecek insanlar sadece parayı düşünecekler, helal haram düşünmeyecekler." demiştir. Siyonistler için de faiz çok önemlidir ülkeleri böyle sömürmektedirler. 

Bu örgüt 1 Mayıs 1776 tarihinde Adam Weishaupt tarafından 5 kişiyle kurulmuş bir cemiyettir. İlk kuruluş amacı bugünlerde ki gibi kötü amaçlar taşımamaktaydı, sonradan farklı insanların cemiyete dâhil olmasıyla bu duruma gelmişlerdir İlluminati düşüncesinde hiç bir dini inanç yoktur.

Dünya bunları konuşuyor bunların istekleri doğrultusunda amaçlarına ulaşmak için ülkelerde yarattıkları kargaşaları, toplumsal değerlerde ki çöküşleri, gizli bilimsel savaşları, SİBER saldırıları konuşuyor.

Türkiye büyük bir tehlike altındadır bizim yeterince bilmediğimiz birçok saldırılara maruz kalmaktadır. Biz maalesef siyasetle veya güncel bir takım olaylarla magazinvari bir yaşam sürmekteyiz onların istediği de tam olarak budur zaten.

Dünyaca ünlü bir tünelin açılışında Şeytan ayını yapıldı. Facebook para birimi Libra’nın logosunda Mason simgesi var. Libra para birimiyle dünya yeni bir sisteme mi giriyor?  Amerika'nın Arkansas eyaletinde Şeytan heykelini diktiler Alaska Eyalet Meclisinde Şeytana dua ettirdiler. Doların üzerinde gizli semboller var mesela Deccel simgesi. Amerika devletinin dinle alakası yoktur.

Devlet politikasında dindar insanlara itibarı yoktur. Almanya Başbakanı Merkelin ekranlara yansıyan titreme görüntüleri Siber saldırıdır. İstedikleri saldırıları teknolojiden faydalanarak yapabilmektedirler Cep telefonları ve bilgisayar sistemleri bunlara olanak sağlamaktadır insan beynine frekansla girebilmektedirler. Rus denizaltısına da Siber saldırı yapılmıştır.

Türkiye üzerinden incelenirse bu ağ bulunabilir demişti bir TV programında Dr. İbrahim Çelakıl. Amerika Rusya Çin vb. Türkiye'yi çok fazlasıyla sıkıştırıyorlar. Türkiye'deki bilimsel çalışmalar onları rahatsız ediyor.

Türkiye'deki bilimsel çalışmalarda gözleri Türkiye de iklimler ilgili önemli teknolojik çalışmalar var, Ülkemiz bilim adamlarımızın korunması konusunda yeterince ilgili değil yetersiz kalmaktadır. Türkiye'deki bilime bu ülkeler ve bağlı oldukları bu cemiyet izin vermiyor. Bilim adamlarını alıyorlar yoksa toprağınsın diyorlar. Hiç bir bilim adamını Türkiye'de barındırmıyorlar. Elektromanyetik alanlar insanlığı tehdit ediyor. Cep telefonu cihazlarının pilini çıkarmadan sizi izleyebiliyorlar, istedikleri şekilde dinleyebiliyorlar. Bunları tabiki basit haicarlar değil Devletler önemli kişilere yapıyorlar.

Rus patriği bir açıklamasında " Dünyada tehlikeli bir teknolojik sistem var " demiştir. Mesela şöyle düşünelim:  -Merkelin titrediği gün Rum Lideri merdivenlerden düştü,Tunus Cumhurbaşkanı hastaneye kaldırıldı, Mısırın eski devlet Başkanı Mürsi o günlerde vefat etti. Sosyal medyada bir anda Tramp'ın öldüğü bilgisi yayıldı. Sosyal medya Facebook Whatsapp bir süre çöktü Bunlar 3 gün içinde oldu bir mesaj verilmeye mi çalışıldı? Bütün bunlar elektromanyetik saldırılar olabilir. Dr. İbrahim Çelakıl da bu iddialar doğru olabilir açıklamasını yaptı.

Yani biraz da bu kirli siyaset politikalarından uzaklaşıp bu meselelerle uğraşsak Sayın Vekillerimiz. Artık Türkiye'de siyasi çekişmeler, kavgalar son bulmalı böyle önemli konular üzerinde çalışılmalıdır. Dış politika son derece önemli siz kazandınız biz kazanacağız meseleleriyle oyalanılırken bakın onlar Türkiye üzerinde oyunlarının senaryolarını hazırlıyorlar.

Bol bol su içmeliyiz gerçekten elektromanyetik alanları su kırabiliyor. Vailıs ve cep telefonu olan odada uyumayın. Allah'ım Devletimi milletimi her türlü oyunlardan kötülüklerden koru Devletimi yücelt inşallah. Saygılarımla…..

Görüntülü reklam
  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Görüntülü reklam
Görüntülü reklam
f
    RSS
    © 2019 - Basın Haber Ajansı
    bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=