Lütfen bekleyin..

Ffff
FLAŞ HABER

Yazarlar

İlahi, Allah’ı övmek, O’na dua etmek ve en büyük aşkın Allah aşkı olduğunu belirtmek amacıyla yazılmış makamla okunan dini tasavvufi halk edebiyatı nazım şeklidir. Arapça kökenli bir kelimedir. Bir başka kullanımı da şaşma ve sitem bildiren ünlemdir.İl..
Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Batman ilinin, kuzey ve kuzeydoğusu yüksek, sarp ve dağlık olup güneyi ise dağlık ve engebelidir. Dicle nehri batıdan doğuya akarak il topraklarının içinden geçer. Batman çayı, Batman-Diyarbakır il sınırını çizerek ..
Bugün Dünya Kadın Hakları Günü. Aynı zamanda "Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı" tanınmasının 83'üncü yılı. Kadın Hakları Bildirge'sini de hatırlamanın tam zamanı! Şiddeti kabul etmeyin hakkınızı arayın!Türkiye Cumhuriyet..
Diş Hekimi Osman Şen;“AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, KÜÇÜK YAŞTA BAŞLAMALI”Veysi ÇAM - BHA – KENDİNİZİ BİRAZ TANITIR MISINIZ?DT. Osman ŞEN; 1992 yılında Batman’ın Gercüş ilçesine bağlı Hisar köyünde dünyaya geldim.  20..
Tespihböceği gibi kıvrılmıştı mutfaktaki kalorifer peteğinin yanına. Ayakları üşümüş, elleri uyuşmuş ve kızarmıştı. Ovuşturdu ellerini; avuç içlerini birbirine sürtüp ısınmaya çalıştı. Bu hareketi kâfi gelmeyince, nefesiyle ısıtmayı denedi ell..
Bir adam eşine,- Bu akşam yemeğe çıkalım mı”? diyor.eşi ise şöyle cevap veriyor,- Hayır, bu akşam benim yerime git başka bir kadını yemeğe götür…Düşünün, kadın,- Hayır ben seninle yemeğe çıkmayacağım, başka bir kadınla git. diyor.A..
 Bu şehrin 17 yıldır spor basınında gündemi yakından takip ediyoruz. Başarıyı alkışladığımız gibi başarısızlıkta da her daim önerimizi sunuyoruz. 51 Antrenörü olan ve kentte sadece bir kadın spor kompleksine sahip Belediye’nin henüz sporcularının kamp yapacağı-din..
  Hasankeyf Kaymakamı Faruk Bülent Baygüven öncülüğünde gerçekleşen programda Yeni Hasankeyf TRT Radyo’da tanıtılarak geleceği ile ilgili ipuçları verildi. Programda yer alan, turizm için yenilikçi ve önemli ça..
Mazisi altın harflerle Türk futboluna yazılmış olan 60 yıllık kulüp Batman Petrolspor, son 5 yılda TPAO’dan ayrıldıktan sonra içine düştüğü hazin duruma bakın… Bu manzara  bizi olduğu kadar tüm Batman kamuoyu ile Petrolspor sevenlerini derinden ..
Bazen düşünüyorum da, bir insan vicdanını nasıl kaybeder?Belki de bu tür insanların vicdanı hiç olmamıştır. Olmayan şey kaybolmaz değil mi?Bir an olsun aklımdan çıkmıyor, 82 yaşında elleri öpülmesi gereken yaşlı bir adam'ın, polisler tarafından..
Şimdi anladınızmı Belediye Başkan adaylığından neden çekilip Abdulkadir Tutaşı safında yer aldığımı ? bana çok kızan oldu hatta hakarete varan eleştirilerde bile bulundu bazıları. Olsun canları sağolsun. Mardin efsane bir başkana yani kendi evladı Abo’ya kavuştu nihayet.Dedaş..
Spor denince aklınıza ilk gelen bilindik branşlar gelebilir. Mesela futbol, basketbol yâda voleybol hemen ilk aklınıza gelen branşlar olarak göze çarpar. Son yıllarda Dünyada rağbet gören ve Türkiye’de de yaygınlaşmaya başlayan bir branşı sizlere tanıtmaya &cce..
Şehir İçi Minibüslerinden Memnun musunuz ?
Görüntülü reklam
Görüntülü reklam
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
Görüntülü reklam
Görüntülü reklam
f
    RSS
    © 2019 - Basın Haber Ajansı
    bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=