ETRAFIMIZ KAYNIYOR SİNSİ PLÂNLAR OYUNLAR SAHNEDE
Sibel DUYMAZ

ETRAFIMIZ KAYNIYOR SİNSİ PLÂNLAR OYUNLAR SAHNEDE

Bu içerik 5326 kez okundu.
          Dünya halleri; savaşlar, tabi afetler,sömürüler, virüs salgın hastalıklar,
ego savaşları, nükleer silâh savunma sistemleri rekabetleri, bilişim sistemleri
Programları, Siber saldırı tehditleri, onca kötülükler ve bir de tabiatın tüm bu aykırı durumlara verdiği tepkiler var doğal olarak.İnsanlığın büyük çoğunluğu maalesef Allah'a olan inançlarını yitirmiş, o yüce Yaradan'ın her şeyi gören Yaratan ve yok eden olduğunu unutmuş, reddetmiş şirk koşuyor durumdalar.Şeytanla işbirliği içindeler. Dünya da tarih de yorgun artık.
         Suriye, Irak topraklarını koruyamıyorsa güvenli bölge oluşturulmalıdır. Artık yeter demeliyiz, evlâtlarımızın canı kanı feda edilmemelidir.Şehit evlâtlarımızın ruhları şad olsun. Komutanlarımız sınırda havada, karada pençe kilit operasyonları yürütüyorlar. İHA, SİHA, F16 'lar Suriye de Haseke de bulunan Petrol tesislerini patlatıyorlar, çok iyi yapıyorlar. Ne kadar tesisleri varsa yerle bir ediliyor yani ABD'nin beslediği ne kadar şey varsa yerle bir ediyoruz. Gereken ceza ve cevaplar verilmiştir. İsrail ve ABD 'nin besledikleri terör örgütlerine bu karşılık verilmiştir. Irak Dış işleri Bakanı ve Irak Savunma Bakanları Türkiye'ye ani bir ziyarette bulundular. Basra Körfezi Irak üzerinden Türkiye'ye bir ticaret koridoru  hattı oluşturulması üzerinde çalışılıyor. Barzani Hükümeti Türkiye ile birlikte adımlar atıyor, operasyonlarda önümüzde durmuyor çekiliyorlar. Sinsi İran ABD ve Fransa ile can ciğer kuzu sarması yani meşhur gizli iş çevirme peşindeler. Irak'ın kuzeyinden Sincar tarafından ve ön taraftan gelen Türk Ordusu Suriye de tam bir tost operasyonuna maruz bırakacaktır o hainleri inşaAllah. Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak.
         Amerika İran'ın 10.Milyar Dolar parasını serbest bıraktı. (İran'ın petrol ve gaz sattığı parası ABD'nin anbargosu sebebiyle Dünya Uluslararası bankalarında bloke edilerek tutuluyordu).Yani İran, ABD ile anlaşma yaptı, Filistin de Gazze de olanlara gözlerini kapattı, Filistin kurbanlık koyun pozisyonuna getirildi. İran Gazzeyi sattı sinsi Pers kafası Müslüman kasabı pozisyonunda yerini aldı. Neyse biz Türkler gün gelecek Kudüse gideceğiz, İsrail'in ortasında anlı şanlı Türk bayrağını dalgalandıracağız. Musula, Kerkük'e de gireceğiz. Çünkü bizim sinsi plânlarla işimiz olmaz. O topraklar Gazze bizim Ata yadigârımız ve şimdi sinsi oyunların, plânların ortasında kaldılar.
         Türk İstihbarat Teşkilâtından MOSSAD'a büyük operasyon yapıldı, İsrail Ajanlarına büyük darbe vuruldu, 34 Ajan ve onlara yardım edenler göz altına alındı. MİT'ının BÖCÜ BÖRTÜ Operasyonları Kuzey Irak ve Suriye de aralıksız sürüyor.
         Dünya bir çok şeye sesini yükseltmiyor Arap Medyasını da ABD yönetiyor. Şu anda Çin de 2 Milyon müslüman esire tecavüz işgence ediliyor.Doğu Türkistan halkı orada bu zulümlere insanlık dışı muamelelere maruz kalıyor, çocuklar kamplara doldurulmuş soylarını da yok etmeye çalışıyorlar.Dünya neden sessiz hiç ses gelmiyor. İsraili yavaşca döven 
Amerika; kimsenin Çin'e ve İran'a tek kelime etmesine izin vermiyor. İran yalandan ben Filistin'in ve Gazze'nin yanındayım diyerek Irak'ı Suriye'yi, Lübnan'ı Yemeni işgal etme derdinde, Amerika ve İran Gazzeyi yem olarak kullanıyor.İran Suud da, Kuveyt de de milis güçler oluşturmuş şimdi silâhsızlarsa yarın öbür gün silâhlandırabilir o zaman ne olacak? İran Nijerya da bile iç savaş çıkmasına sebebiyet verdi, patlama ve yıkım devam ediyor.
Yedi milyon Sudanlı mülteci durumuna düştüler. Maalesef İran Türkiye içinde de uyuyan milis güçler oluşturuyor. Bu kadar İranlı neden Türkiye'de ve çok lüx mülkler ediniyorlar? İş kuruyorlar?  İç İşleri Bakanlığı ve diğer yetkili makamlar umarım bu tehlikeli konunun üzerinde hassasiyetle duruyorlardır.
         İşte böyle etrafımız kaynıyor, dünya kaynıyor sinsi oyunlar sahnede.
Allah yar ve yardımcısı olsun tüm masum insanların.
DİĞER YAZILAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KURBAN, TELAFİ ETMEKTİR!
KURBAN, TELAFİ ETMEKTİR!
YAKUP KÜÇÜKLER, ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ…
YAKUP KÜÇÜKLER, ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ…