KARIŞIYOR ÇARŞI
Sibel DUYMAZ

KARIŞIYOR ÇARŞI

Bu içerik 46 kez okundu.

ABD Karıştı halktan büyük bir grup Senatoya kadar girdiler. Bu karışıklık senaryosunu daha önceden tahmin etmiştim. Küreselciler artık ABD'nin ipini çektiler dolayısıyla bu karışıklıklara, ayaklanmalara çanak tuttular. Yani artık ABD'nin üzerinden ellerini çekecekler. Etme bulma dünyası, ne ekersen onu biçersin demişler büyüklerimiz çok da doğru demişler.

İnsan Hakları diyerek dünyaya kafa tuttular, bu bahaneyle Ortadoğu'yu karıştırıp hükümetleri liderleri devirenler, ülkeleri kan gölüne çevirenler, koridorlar açanlar, terör örgütlerine gizli destek verenler, yıllarca işgal edenler, yıllarca petrollerine ve ekonomilerine ambargo koyanlar, kafalarına göre türlü dolap çevirenler işte çöküş sırası sizlerde artık sizler karışacaksınız bu belâlar nereden geldi anlayamayacaksınız.

Daha ilerisi de var Avrupa da karışacak ilk sıranın önemi yok İngiltere de olabilir, Fransa da İngiltere de belki İtalya da onların sebebi de Corona ve pandemi döneminden kaynaklanan ekonomik sıkıntılardan ve insanların psikolojik bunalımlarından kaynaklanacaktır muhtemelen bir şeyler de bahane edilecektir. Çin'in de pek parlak şeyler yaşayacağını sanmıyorum şu anda üst aklın seçtiği pion durumunda bekleyeceğiz izleyeceğiz.

        İnsanlığa sosyal mesafe ölüm korkusu algı olarak yerleştirildi. Herkes psikolojik olarak depresyonda korku insanların çıldırmasına sebep olur. Şimdi bu Şeytani Akıl (Küreselciler) üst akıl var ya Planın parçası olarak bilimsel çalışmalar yaptıkları gizli dev laboratuvarlarda iklim değişikliği çalışmaları yapmışlardı tabi bunda da amaç insan nüfusunun azaltılması meselesidir farkındasınız ki şu mevsimdeyiz ne yeterince yağmur ne de kar yağışı olmadı kuraklık var barajların doluluk oranı yarıdan az bir seviyeye geldi kuraklık demek açlık da demek bu korkuyu algı olarak dünya insanlarına yaymaya çalışıyorlar belki de bundan dolayı tüm dünyada ki insan nüfusunu yarıya indirme çalışması çabaları tüm bunlar kendilerine sonsuz bir yaşam alanı açmak için.

        Türkiye'ye gelince ülkemizi yaşadığımız bu yurdu çok sevelim. Tarih tekerrürden ibarettir demişler, şimdi diyeceksiniz ki bu kadın çıldırmış olsun ben ısrarla söylüyorum "Türkiye dünya ülkesi olacak" üçüncü sınıf ülke diyorlar ya bize terfi ediyoruz artık zamanı geliyor. Bu yaşanılanlar gizli bir savaştır biz ülke olarak hem sınır ülkelerde güvenliğimiz için hemde kendi içimizde terörle bir mücadele veriyoruz bir de bizim bildiklerimiz çok azı bilmediklerimiz fazlası şeyler var Devletimizin mücadele ettiği başaracağız.

        Bu ülkede olumsuz giden birçok şey olabilir her şey herkesin istediği gibi dört dörtlük olamaz bu dünyanın hiç bir yerinde böyle olamaz. Meselâ ABD de öyle sanıyordu birçok insan medeniyetin lideri gibiydi oysa tüm bu sandığınız mükemmellikler üst aklın gerçekleştirdiği olanaklarmış büyük krizleri aşamayacak veya çok zorlanacak durumda bir toplummuş sokakta yaşayan insan fazlalığını tahmin bile edemezsiniz.

        Yani artık farklı bir dünya düzenine alışmak zorundayız hiç bir şey eskisi gibi olmayacak her şey değişime uğruyor dünya aynı da içindeki oyunlar, entrikalar, kötülükler Şeytani akıl sayesinde değişime uğradı bilişim sistemi ve teknoloji de para da onların elinde çoluğumuz, çocuğumuz genç nesil maalesef onların çok kolay ulaşabilecekleri durumda ve risk altındalar teknoloji sayesinde... Ebeveynler olarak dikkatli, kontrolcü, denetçi olmalıyız bunu bilinçli bir toplum olarak yapabiliriz internette çocuklarımız hangi sitelere giriyor nasıl vakit geçiriyor bunu kontrol etmeliyiz.

        Türk halkı olarak bütün renkli motiflerimizle bütün etnik kökenlerimizle farklı dil, din, mezhep, gelenek ve kültür farklılıklarımız ile bir bütünüz hepimizin genleri ve DNA’larımız çok kıymetli lütfen ülkemizi çok sevelim, sahip çıkalım, aklımızı iyi kullanalım, bilinçli bir toplum olma yolunda ilerleyelim, kendimizi yetiştirelim. Selâmlar

DİĞER YAZILAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKIL VE ZEKÂ OYUNLARIYLA ÖĞRENİYORLAR
AKIL VE ZEKÂ OYUNLARIYLA ÖĞRENİYORLAR
YASAKLARA, KAÇAK KEYFİ
YASAKLARA, KAÇAK KEYFİ