WELLNESS İSTANBUL İLE TÜRKİYE’DE YENİ DÖNEM
Diyetisyen / Gökçe KARAÇALI

WELLNESS İSTANBUL İLE TÜRKİYE’DE YENİ DÖNEM

Bu içerik 979 kez okundu.

Beslenme, diyet ve psikoloji alanında Türkiye’nin saygın kuruluşlarından olan Wellness İstanbul yeni eğitim ve öğretim dönemi açılırken, corona güncelliği ile sosyal mesafeli ve sıra dışı bir yaşam paketine imza attı. Bütünsel yaklaşım modeli ile hizmet veren kuruluşun genel koordinatörü Diyetisyen Gökçe Karaçalı, yeni model beslenme ile ilgili şunları söyledi.

“ Wellness İstanbul sağlıklı yaşam ve psikoloji merkezi olarak corona süreci boyunca atölyemizde meslek elemanlarımızla birlikte yeni özgün paketler hazırladık. Yakın çağın en büyük facialarından biri olan corona’nın dünyayı saran kuşatmasına karşı, toplumsal mücadeleleri her alanda kollektif bir modelle gerçekleştirmeliyiz.


 
Bu nedenle hazırladığımız Aile paketi içerisinde hem bireysel, hem de ailece yapılması gerekenleri mercek altına alıp, sosyo kültürel ve ekonomik farklılıklara göre beslenme ve sağlıklı yaşam paketleri hazırladık. Ekibimizde bulunan fizyoterapist, psikolog, diyetisyen, sosyal danışman ve yan dal ekipler bir araya gelerek özellikle çocuk ve okul dönemi hazırlık, bütünsel aile beslenmesi, egzersiz entegrasyonu, ruhsal koruyucu psikolojik destek ve bir çok rehabilite desteği ile özgün ve ilk olma özelliği taşıyan paketlerimizi danışanlarımızın hizmetine açtık. “ şeklinde konuştu.

Ayrıca okul destek programı çerçevesinde eylül ayı boyunca Türkiye geneline ücretsiz on line destek sunmaya başladıklarını belirten Diyetisyen Karaçalı, Özellikle annelerin bu programdan faydalanmaları yönünde çağrı yaptı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MEDYA GAZETESİ 19 YAŞINDA
MEDYA GAZETESİ 19 YAŞINDA
MAHSUR KALAN ÖĞRETMEN KURTARILDI
MAHSUR KALAN ÖĞRETMEN KURTARILDI