DÜNYAYA BELA SALDILAR
Sibel DUYMAZ

DÜNYAYA BELA SALDILAR

Bu içerik 970 kez okundu.

Güneş doğudan doğar,aydınlık doğudan. Biz yüzümüzü neden karanlık batıya döndük.
Dünyanın en büyük bilim adamlarını yetiştirmiş Osmanlıyız biz, batıya hayranlık bu aşağılık kompleksi nedendir? Anlam vere miyorum.Her şey dışarıdan gelirse iyidir algısı nedir? Bu başımıza gelenler bu yüzden değilmi? Bir algı operasyonu yaşamıyor muyuz? Batıyı bu kadar şişirdik alın size korona kriz yönetiminde hepsi fos çıktılar. 
Bu virüs olayı Üst Akıl (Şeytan Aklı) operasyonudur. Aşı umudu falan hikâye, aşıyı da biliyorlar açıkla mıyorlar çünkü zaten insanların ölmesini istiyorlar, tüm bunlar bilerek yapılıyor plan çerçevesinde ilerliyorlar. Bir amaç var, tüm bunların bir nedeni var:

1- İnsan neslinin azaltılması, dijital dünyaya uyum sağlayacak, güçlü, genç çiplene'cek  insanların bağışıklık dirençleri den dolayı bu durumu atlatma ları. Geçmişin ve tarih bilgilerinin derinliklerine sahip tecrübeli akıla sahip insanların elenmesi. Çünkü deriz ya eskiler bilir. Zaten Kur'an-ı Kerim de benzer Ayetlerle Hz. Muhammed (S.A.V) Hadisleriyle anlatılmıştır. Yüzyıllardır Dünya da müslümanlara yapılan zulümler bu yüzdendir.İslâm dini bu şeytani planlara ait problemleri çözecek bir alt yapıya sahiptir.

2- Bu şeytani üst akıl yani dünyayı arka perdeden yöneten, dünyanın kaderiyle oynayan, hepimizin bildiği bazı büyük aileler ve bunlarında içinde bulunduğu hatta söz sahibi oldukları Masonlar ve  ÜNİMÜLATİ gerçeği var.

3- Artık dünya tek bir merkezden yönetilmek isteniyor. Yavaş yavaş bu sisteme doğru gidiliyor ve tüm zeminler planlanarak sağlamlaştırma yoluna gidiliyor.

4- Petrolün verdiği para şımarı'ğı belli Arap ülkesi Suudi Arabistan maalesef bu oyunların içerisinde yer almıştır acı taraf da budur.

5- Bu yaşananlar ve bu virüs bir gizli savaştır. Belki daha ileri bir tarihte olacaktı fakat neticede olacaktı. Bu virüs üretilmişti zaten ya yanlışlıkla, dikkatsizlik ve ya da bilinerek dünya'ya dağıtıldı.

6- Dediler ki; alın size güç kimde görün. Karşınızda görünmeyen ve varolan ÜST AKLIN (ŞEYTANİ AKLIN) Gücünü görün.

7- Amerika da bu ÜST AKLIN sayesinde çok yükselt mişti çıtasını görünüyor ki artık onlar bile misyonunu tamamlamak üzere sistem zayıfladı zamanında Rusya da olduğu gibi bünyesinde ki bazı milletlerin özerkliğini verecek artık sistemi yürüte' miyor bu kriz dönemi başarısızlığı da bunu gösterdi.Dolar ve tüm para birimleri artık ortadan kalkacak çünkü Korona ve daha sonra gelecek virüsler bahanesiyle dijital sisteme geçilecek. Para da zaten Dünya'da üst aklın yönetiminde.

8- Amaçları ortalığa saldıkları virüs ve gelecek virüsler beraberinde aşı ve insanları çiple mek, kimse elini bir şeye değmesin diye bu çipleri insanlara cazip kurtuluş yolu olarak sunacaklar ne rahat elinizde para kimlik pasaport otobüs tren kartı kredi kartı hiç bir şey taşımanıza gerek kalmayacak ve böylece virüslerden de etkilenmeyecek siniz fikrini empoze edecekler. Bu en çokta genç nesil tarafından tercih edilecek. Tam da istenildiği gibi.

9- Çip zaten yaygınlaş'ıyor.En çok mikroçip Şirketi İsveç'de dir. 3bin üzerinde kişi ile "çiplen miş en fazla insana sahip ülke konumundadır. Dünya da normalde yaklaşık 150 bin çip taktırmış insan bulunmaktadır 

10- Korona virüs sürecinin sonunda Dünya Sağlık Örgütü, tüm dünyaya her türlü mikro organizmalar dan vücudu koruyan, uyaran bir " BİYOMETRİK ÇİP" geliştirildi açıklaması yapılabilir, hatta yapılacaktır diye düşünüyorum.

11- Oysa ÜST AKLIN Projesidir "MİKRO ÇİP" İnsanlığa dayatmasıdır mecburen. İnsanlığı tek bir merkezden yönetmek, telepatik bir yolla çip takılı insanları yönetmek yönlendirmek ve sürekli izleyip gözlem altında tutmak. Modern esaret altında tüm insanlık âleminin sahibi ol..

DİĞER YAZILAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BATMAN’IN DUALARI SENİNLE
BATMAN’IN DUALARI SENİNLE
ÖZTURAN, 11. KEZ PETROLSPOR’DA
ÖZTURAN, 11. KEZ PETROLSPOR’DA