YÜRÜYÜŞE MHP’DEN, TAM KADRO’LU DESTEK

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Batman İl ve Merkez ilçe teşkilatı, düzenlenen "Şehitlere Saygı, Teröre Lanet" yürüyüşüne tam kadro katılarak destek verdi.

YÜRÜYÜŞE MHP’DEN, TAM KADRO’LU DESTEK
Bu içerik 163 kez okundu.

Yürüyüşe MHP İl Başkanı Kerem Demir başta olmak üzere, Merkez ilçe Başkanı Muhammed Arif Çetin, ilçe Başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve parti üyeleri katılım sağladı. Al yıldızlı bayraklarla "Şehitlere Saygı, Teröre Lanet" yürüyüşü için İl binasından yürüyerek katılım sağlayan MHP teşkilatı, tüm dikkatleri üzerine çekti. Bu tür hassas olaylara teşkilat olarak büyük önem verdiklerini belirten MHP İl Başkanı Kerem Demir; “ Bizler PKK ve FETO terör örgütleri başta olmak üzere tüm terör örgütlerini ve yandaşlarını lanetliyoruz. Özellikle son zamanlarda GARA’da ve Bitlis’te şehit olan askerlerimizi saygıyla anıyoruz. Millet olarak her zaman birlikteliğimizi bu tür dayanışma programlarıyla göstermeliyiz. MHP olarak Devletimize, Milletimize, Bayrağımıza ve halkımıza her zaman bağlıyız. Millet olarak terör örgütlerine ve yandaşlarına geçit vermeyeceğiz.” dedi.

Teşkilat olarak yapılan "Şehitlere Saygı, Teröre Lanet" yürüyüşüne tam kadro katılım sağlayarak destek verdiklerini belirten MHP Merkez İlçe Başkanı Muhammed Arif Çetin ise, her kesimin bu tür toplumsal olaylara duyarlılık göstermesini istedi. Başkan Çetin; “Bütün Şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. Bugün Millet olarak bir kez daha teröre hep birlikte tepkimizi gösterdik. Allah birliğimiz ve dirliğimizi bozmasın.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEYRAN, EKRANLARDA
SEYRAN, EKRANLARDA
BBD’DEN RAMAZAN YARDIMI
BBD’DEN RAMAZAN YARDIMI