HALKÇI VALİ, HALKIN ARASINDA

Batman Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğünce organize edilen ‘Mahalle Buluşmaları’ programının 5’ncisi Petrolkent Mahallesinde gerçekleştirildi.

HALKÇI VALİ, HALKIN ARASINDA
Bu içerik 1090 kez okundu.

Sorunları yerinde ve birebir halktan dinleyen Vali Hulusi Şahin, Mahalle Buluşmaları programı çerçevesinde Petrolkent Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini yerinde dinledi. Petrolkent Mahallesi’nde bir parkta gerçekleştirilen Mahalle Buluşmaları programına Vali Hulusi Şahin’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları, İl Milli Eğitim Müdürü, Belediye birim müdürleri, kamu ve özel kurum müdürleri, mahalle muhtarı ve çok sayıda mahalleli katıldı.

Öncelikli olarak tüm kamu hizmetlerini mahalle bazlı değerlendirmek üzere planlanan Mahalle Buluşmalarını sürdürdüklerini ifade eden Vali Şahin, mahalle sorunlarını birinci ağızdan dinlemek için geldiklerini belirtti. Petrolkent Mahalle sakinleri adına sorunları dile getiren Mahalle Muhtarı Şükrü Aydın’ın belirttiği konularla tek tek ilgilenileceğini belirten Vali Hulusi Şahin, Petrolkent Mahallesinin şehirle bağlantısını sağlayacak çok geniş bir bulvar planladıklarını ve yeni 500 yataklı hastanenin yapımı ile mahallenin canlılık kazanacağını ifade etti. Mahalle sakinlerinin semt pazarı, doğalgaz, otobüs sayısının artırılması, sağlık ocağı, taziye evi, okullarının iyileştirilmesi gibi taleplerini yerinde dinleyen Vali Hulusi Şahin, Petrolkent Mahallesinin sorunlarının giderilmesi konusunda ilgili birim müdürlere gerekli çalışma ve hazırlıkların yapılması için talimat verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BATMAN’IN DUALARI SENİNLE
BATMAN’IN DUALARI SENİNLE
ÖZTURAN, 11. KEZ PETROLSPOR’DA
ÖZTURAN, 11. KEZ PETROLSPOR’DA