ÇELİK’TEN SİYASİ PARTİLERE İLUH PROJESİ ÇAĞRISI

İYİ Parti Batman İl Başkanı Kısmet Çelik, Vali ve Belediye Başkan vekili Hulusi Şahin başta olmak üzere, tüm siyasi partilere İluh Deresi projesi için dayanışma çağrısı yaptı.

ÇELİK’TEN SİYASİ PARTİLERE İLUH PROJESİ ÇAĞRISI
Bu içerik 336 kez okundu.

Kentin 60 yıllık kanayan yarası olan İluh Deresinin ıslah projesinin, siyasi dayanışma ile çözülebileceğini belirten Başkan Çelik, bu işin öncüsü olmaya hazır olduğunu söyledi.

“HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYMALI”

‘Eğer gerçekten amaç İluh Deresinin ıslah edilmesi hayali varsa, herkes siyasi duruşunu bir kenara bırakıp, çözüm üretmelidir” diyen İYİ Parti Batman İl Başkanı Kısmet Çelik; “Başta Sayın Valimiz ve Belediye Başkan vekilimiz Hulusi Şahin olmak üzere, AK Parti ve HDP Milletvekilleri, MHP, CHP, mecliste temsiliyeti olan ve olmayan tüm siyasi partileri halkımızın 60 yıllık kâbusu olan İluh deresi Projesini çözmek için kamuoyunun önünde aynı masada birleşmeye ve ellerini masaya vurmaya davet ediyorum. Bunun aksi, hayalden öteye gidemez. Türkiye’de binlerce dere ıslah edilip projelendirilirken, İluh Deresinin olmaması manidardır. Amaç Batman’sa işte herkese samimi olmaları için büyük fırsat. İYİ Parti olarak Batman’ın bütün sorunlarını meclise taşımaya her zaman hazırız.” diye konuştu. Çelik İluh deresi Islah Projesinin mutlaka mecliste 2021 bütçe görüşmelerinde dâhil edilmesi gerektiğini de sözlerine ekledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BATMAN’IN DUALARI SENİNLE
BATMAN’IN DUALARI SENİNLE
ÖZTURAN, 11. KEZ PETROLSPOR’DA
ÖZTURAN, 11. KEZ PETROLSPOR’DA