“OKUL SOKAKTAN DAHA GÜVENLİDİR”

Eğitimci İş İnsanı Cuma Dişikırık, Milli Eğitim Bakanlığı kararı ile 21 Eylül Pazartesi günü aşamalı ve seyreltilmiş olarak yüz yüze eğitimin ülkemize hayırlı olmasını diledi.

“OKUL SOKAKTAN DAHA GÜVENLİDİR”
Bu içerik 117 kez okundu.

Eğitimci İş İnsanı Cuma Dişikırık, tüm kadelerde süratle yüz yüze eğitime geçilmesi gerektiğini, okulların sokaktan daha güvenli olduğunu ifade etti.

Eğitim öğretim yılını çok farklı koşullar altında açıyoruz diyen Dişikırık “Öğrencilerimizle hemen buluşamamanın burukluğunu yaşıyoruz. Anasınıf ve 1. Sınıflarımız ile başlıyoruz. Salgın hastalık sebebiyle bu yıl bazı kurallara daha sıkı uymak zorundayız. Özellikle SOSYAL MESAFE, HİJYEN VE MASKE konusuna dikkat edelim. Okul idaresi ve öğretmenlerimizin yapacağı uyarılara uyalım. Koronavirüsü yenmemiz, okullarınızdan, arkadaşlarınızdan uzak kalmamanız için bu tedbirlere uymamız gerekiyor. Unutmayın, aldığımız tüm tedbirler sizin sağlığınız içindir. Bu duygu ve düşüncelerle, 2020-2021 eğitim-öğretim yılında öğretmen, öğrenci ve velilere huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir eğitim-öğretim yılı diliyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sınavı kazanan korucular açıklandı
Sınavı kazanan korucular açıklandı
KAHRAMAN; “SASON’DA ON GENÇTEN DOKUZU İŞSİZ”
KAHRAMAN; “SASON’DA ON GENÇTEN DOKUZU İŞSİZ”