BATMAN’DA ULUSLARARASI ÇALIŞAN FİRMA

Batman merkezde 2010 yılından bu yana hizmet veren NAS A.Ş kısa zamanda 81 ilin yanı sıra, İran, Irak ve Azerbaycan’a İhracatları devam etmektedir.

BATMAN’DA ULUSLARARASI ÇALIŞAN FİRMA
Bu içerik 341 kez okundu.

2010 yılında Batman’da endüstriyel Temizlik ve Hijyen ürünleri kategorilerinde faaliyet gösteren NAS A.Ş, kısa zamanda yurt içi ve yurt dışına ihracat yapmakla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Pınarbaşı Mahallesi Mahatma Gandi Bulvarı PTT şubesi bitişiğinde hizmet vermektdir. 
NAS A.Ş yetkilileri hedeflerinin, Toptan ve perakende sektöründe bir ilk olmak  yanı sıra kısa zaman içinde üretime dayalı projelerini hayata geçirmek olduğunu ifade ettiler.  Ayrıca E-ticaretin hayatımızda yaygınlaştığı bu dönemde Nas a.ş bundan da geri kalmayarak alışveriş sitelerinde ürünlerini satışa sunmuştur. n11.com, hepsiburada.com, amazon.com, tredyol.com, cimri.com, pttavm.com ve bunun gibi bir çok online satış yapan sitelerle çalışmakta  Hedeflerinin yerelden ulusal ve uluslararası pazara çıkmak ve hisselerini halka arz a sunmak olduğunu belirten NAS A.Ş yönetim Kurulu Başkanı ÖMER ÖRGE ; “Batman’da 500 m2’lik mağazamızda ‘Herkes için hijyen’ sloganıyla yola çıktık. Şu ana kadar 3 ülkeye ihracat, Türkiye’de 81 ilin farklı kurum ve kuruluşlarına hizmet verdik. Milli Savunma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, YÖK ve üniversitelere bağlı birimler, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı gibi birçok bakanlığın birimlerine kesintisiz hizmet vermekteyiz. %100 memnuniyet ve kalite garantisiyle çalışmaktayız. Kısa zamanda otellerin, restorantların, hastanelerin vazgeçilmez adresi olduk. Profesyonel bir ekibimiz var. Türkiye’nin farklı illerinde birlikte çalıştığımız alanında uzman kadromuzla, Batman’dan çıkan güçlü bir firma haline geldik. Mağazamızda endüstriyel temizlik, hijyen, kozmetik,zücaciye ve oyuncak  ve bu alanda aklınıza gelebilecek ürünlerimizle, toptan fiyatına perakende satışımız da var. “ dedi. NAS A.Ş yönetim Kurulu Başkanı ÖMER ÖRGE , Batman dan tüm Dünay ’ya ihracat yapmay kararlı olduklarını da sözlerine ekledi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eğitim-Sen'den EBA açıklaması
Eğitim-Sen'den EBA açıklaması
Songur Öğretmenleri unutmadı
Songur Öğretmenleri unutmadı