VALİ OTOGAR, HAL KOMPLEKSİ VE ATATÜRK PARKI’NI İNCELEDİ

Vali Hulusi Şahin, Batman Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet yürüten çalışma alanlarını yerinde inceledi.

VALİ OTOGAR, HAL KOMPLEKSİ VE ATATÜRK PARKI’NI İNCELEDİ
Bu içerik 356 kez okundu.

Belediye Başkan Yardımcısı ve birim amirlerinin de eşlik ettiği ilçe otogarı, fuar alanı, şehirlerarası otobüs terminali, hal kompleksinde yapılan incelemelerin ardından yapılacak ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili yerinde yetkililerden bilgi aldı ve Şehirlerarası Otogarın genel bir tadilattan geçirilmesi, Otogar alanında bulunan otobüs parkı, ikmal ve yıkama alanının tahsis edilen yeni yere taşınması talimatını verdi.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü öncesi Atatürk Parkı’nda yapılacak çalışmaları da yerinde inceleyen Vali Şahin, programın eksiksiz yürütülmesi talimatı verdi.

Atatürk Parkı’ndaki incelemesinde Vali Şahin’e, Vali Yardımcıları, İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay İsa Çakmak, Belediye Başkan Yardımcıları, İl Müftü Vekili ve Belediye birim müdürleri eşlik etti.

Atatürk Parkı’ndaki 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü önceki incelemelerinin ardından Suriye’deki savaştan kaçarak Batman’a sığınan Evin Hacıibrahim’den çiçek alan Vali Şahin, minik Evin’e oyuncak hediye etti. |

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TECRÜBELİ SİYASETÇİ YAŞAMINI YİTİRDİ
TECRÜBELİ SİYASETÇİ YAŞAMINI YİTİRDİ
GENÇ KIZ EVDE ÖLÜ BULUNDU
GENÇ KIZ EVDE ÖLÜ BULUNDU