SAHİPSİZ BATMANLILAR UÇAMIYOR...

Sahipsiz kent olarak anılan Batman'da Hava Yollarında Yolculuk Kabusa Dönüyor.

SAHİPSİZ BATMANLILAR UÇAMIYOR...
Bu içerik 352 kez okundu.

Batman'da hava yollarıyla seyahat etmek son zamanlarda adeta bir kabusa dönüştü. Sefer sayıları zaten yetersiz ve bilet bulmak başlı başına bir sorun haline gelirken, bilet bulmayı başaran yolcular da uçuşlarını gerçekleştirmek için büyük zorluklarla karşılaşıyor. Son dönemde uçak seferlerinde 2 ila 2,5 saate varan rotarlar yaşanmakta, bu da yolculara ciddi sıkıntılar yaşatmaktadır.

Uçuşların sürekli ertelenmesi, randevularını kaçıranlar, önemli toplantılara yetişemeyenler ve varış noktasında bir aktarma daha yapması gereken yolcular için büyük bir problem yaratıyor. Tren veya otobüs seferlerini kaçıran yolcular, Batman'da yaşanan bu ulaşım sıkıntılarından dolayı mağduriyet yaşamaktadır.

Bu durum, Batman'ın kanayan yarası haline gelen az sayıdaki uçak seferlerinin yanı sıra, uzun süren rötar sorunuyla daha da içinden çıkılmaz bir hal aldı. Yolcuların bu mağduriyetlerinin giderilmesi ve bu sorunların çözülmesi için yetkililerin bir an önce harekete geçmesi gerekmektedir. Batman halkı bu durumu hak etmiyor ve daha iyi bir hizmet bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Minibüsçüler belediyeyi mahkemeye verecek
Minibüsçüler belediyeyi mahkemeye verecek
Haftanın bir günü kapalı olacaklar
Haftanın bir günü kapalı olacaklar