HÜDA PAR Antalya’nın 5 Merkez İlçe kaymakamını ziyaret etti

HÜDA PAR Antalya İl Başkanı Muhammet Şerif Durmaz ve ilçe başkanlarından oluşan heyeti, Antalya’nın 5 merkez ilçe kaymakamını ziyaret etti.

HÜDA PAR Antalya’nın 5 Merkez İlçe kaymakamını ziyaret etti
Bu içerik 110 kez okundu.

İl Başkanı Durmaz beraberindeki Muratpaşa İlçe Başkanı Abdullah Demirtaş, Kepez İlçe Başkanı İsmail Kaya, Konyaaltı İlçe Başkanı Şevki Yumuşak, Döşemealtı İlçe Başkanı Yahya Yıldız ve Aksu İlçe Başkanı Kemal Güler ile birlikte Antalya’nın merkez ilçe kaymakamlıklarını ziyaret etti. 

İl Başkanı Durmaz ve ilçe başkanları sırasıyla Muratpaşa Kaymakamı Orhan Burhan, Kepez Kaymakamı Nusret Şahin, Konyaaltı Kaymakamı Rahmi Köse, Döşemealtı Kaymakamı Nuri Özder ve Aksu Kaymakamı Ahmet Hikmet Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu.

İlçelerde yürütülen çalışma ve projeler ile alakalı bilgilendirmelerin yapıldığı ziyaretlerde, ilçelerin sorunları ve HÜDA PAR’ın yerel ve Türkiye siyasetiyle ilgili bakış açısı konuşuldu.

Ziyaretler sonrası yaptığı görüşmelerle ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Durmaz, “Daha önce Vali Sayın Hulusi Şahin ile görüşmüştük. Merkez ilçelerimizin mülki amirleriyle de görüşüp mevcut sorunları, çözüm önerilerini ve partimizin yerel siyaset ve Türkiye siyasetiyle alakalı bakışını konuşmak istedik. Heyetlerimizi kabul eden kaymakamlara misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim.” dedi 

Kaymakamlar da ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek HÜDA PAR’a siyasi çalışmalarında başarılar diledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Minibüsçüler belediyeyi mahkemeye verecek
Minibüsçüler belediyeyi mahkemeye verecek
Haftanın bir günü kapalı olacaklar
Haftanın bir günü kapalı olacaklar