KOZLUK’TA ŞEHİTLER ANILDI

Batman’ın Kozluk ilçesinde Şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın ile jandarma personelleri Şehit Soner Fazlıoğlu ve Şehit Ali Gülnar şehadetlerinin 7. Yılında dualar ile anıldı.

KOZLUK’TA ŞEHİTLER ANILDI
Bu içerik 122 kez okundu.

9 Haziran 2017’de PKK Örgütü mensuplarınca düzenlenen menfur saldırı sonucu şehit olan Müzik Öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın ve akabinde Bekirhan Beldesinde şehit edilen 2 jandarma personeli için anma programı düzenlendi. Şehit Şenay Aybüke Yalçın’ın şehit edildiği yerde saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program; günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapılması, Aybüke öğretmenin şehit edildiği yere gül bırakılması ve şehitlerimize ithafen dua edilmesi ile devam etti. Anma programına Kozluk Kaymakamı Ekrem Güngör, Belediye Başkanvekili Sayın Erdal Baz, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Âdem Taşkın, Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, İlçe kurum amirleri, siyasi parti ile STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

“ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMAYACAĞIZ”

Batman ve Kozluk halkı olarak hiçbir zaman şehitleri unutmayacaklarını belirten Belediye Başkanvekili Sayın Erdal Baz, halkında bu konuda çok duyarlı olduğunu söyledi. Başkan vekili Baz; “Bugün Kozluk ilçemizde Şehit olan öğretmen Şenay Aybüke Yalçın ile jandarma personelleri Şehit Soner Fazlıoğlu ve Şehit Ali Gülnar şehadetlerinin 7. Yılında onları dualar ile andık. Onlar her zaman kalbimizde yaşayacaklar.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KURBAN, TELAFİ ETMEKTİR!
KURBAN, TELAFİ ETMEKTİR!
YAKUP KÜÇÜKLER, ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ…
YAKUP KÜÇÜKLER, ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ…