BATMAN’DA MÜZİK SEKTÖRÜNDE DEV YATIRIM

Batman Genç iş insanı Doğan İzgi, Türkiye’nin en büyük ses sistemi ve müzik aletleri markasını yaratıp ‘SİNBOSEN’ markasını Batman’a kazandırmayı başardı.

BATMAN’DA MÜZİK SEKTÖRÜNDE DEV YATIRIM
Bu içerik 52 kez okundu.

Batman ve bölgede büyük eksikliği hissedilen bütün ses sistemleri daha uygun fiyata Batman’da kolaylıkla temin edilebilecek. Kamu Kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere, düğün salonları, konferans salonları, kültür merkezleri, sinema salonları ve ihtiyaç duyulan bütün alanlarda ses sanatçıları ile müzikle ilgilenen herkes Sinbozen markasıyla artık müzik sektöründe arayış içinde olmayacak. 


“BATI’YA DEĞİL, BATMAN’A YATIRIM YAPTIK”
‘Batı’ya değil, Batman’a yatırımımızı yapmayı tercih ettik’ diyen genç iş insanı Doğan İzgi, Batman’dan bütün Türkiye ve orta doğuya ses sistemleri ve müzik aletlerini satmaya başladığını söyledi. İş insanı İzgi yaptığı açıklamada; “Bütün alanlardaki ses sistemleri, müzik aletleri ve konserlerin garantisi artık Sinbosen markası olacak. Şimdiden Türkiye genelinde 10 bayiye ulaşan Sinbosen markası olarak yakında 3. Organize Sanayi bölgesinde bir yatırım daha yapmaya hazırlanıyoruz. Türkiye’de müzik sektöründe birçok markayı geride bırakıp, zirveye doğru emin adımlarımızla ilerleyen marka olduk.” şeklinde konuştu. 


“BU MESLEK BABAMDAN BANA MİRAS”
‘Müzisyenlik mesleği bana babamdan miras kaldı’ diyen genç iş insanı Doğan İzgi sözlerini şöyle sürdürdü; “1987’den beri babadan kalma müzisyenlik mesleğimizi devam ettirmeye çalışıyoruz. Babamın vefatının sonra tam anlamıyla bu işi sadece Batman’da değil, tüm Türkiye’ye yapmalıyım diye yola çıktım. Türkiye’de bulunan tüm markalara itiraz edip, kendi markamızı Batman’da yaratıp tasarladık. Tüm imkânlarımızla her Batmanlı iş insanının yaptığı gibi yatırımımızı kendi memleketimize yapmayı daha doğru bulduk. İyiki; de öyle yapmışız. Aynı zamanda Professional bir organizasyon, konser ve etkinlik şirketine sahibiz.”
“ÜNLÜ SANATÇILARI BATMAN’A GETİRECEĞİZ”
Kısa zaman içinde ünlü sanatçıları Batman’a davet edip, dev konserler vereceğinin de altını çizen iş insanı Doğan İzgi, bunun içinde gerekli alt yapı çalışmalarına başladıklarını söyledi. İzgi yaptığı açıklamada; “Türkiye de tanınmış ve büyük kitleleri olan sanatçıları Batman’a getireceğiz. Batman hemşerilerimize bir kaç güzel konser gecesi keyfi yaşatacağız. Bütün Batman halkına şimdiden hayırlı olsun ve müjdeyi veriyorum.” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KURBAN, TELAFİ ETMEKTİR!
KURBAN, TELAFİ ETMEKTİR!
YAKUP KÜÇÜKLER, ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ…
YAKUP KÜÇÜKLER, ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ…