Lütfen bekleyin..

FLAŞ HABER


BELEDİYEDEN LOGO AÇIKLAMASI

03 Temmuz 2019, 10:27

Basına ve KamuoyunaBatman Halkına hizmet için seçilmiş olduğumuz görevimizde halk adına seçilmiş olarak aldığımız kararlar merkezi hükümet atamasıyla görev alan valilik tarafından reddedilmektedir.

Görüntülü reklam

Basına ve Kamuoyuna

Batman Halkına hizmet için seçilmiş olduğumuz görevimizde halk adına seçilmiş olarak aldığımız kararlar merkezi hükümet atamasıyla görev alan valilik tarafından reddedilmektedir. Bizler tüm iyi niyetimizle halkımıza hizmet için çabalarken bu tarz bir dayatmanın halkımıza ve ülkemize yarar getireceğine inanmıyoruz.

Batman Valiliği ve tüm kurumlarıyla ortak çalışma noktasındaki yaklaşımımızı seçimden öncede ve seçimden sonrada ortaya koyduk ve sürdürmekteyiz. Bugünden sonrada tutumumuz Batman’ın tüm bileşenleri ile karar verme konusunda ortaklaşmak ve bu kararları hayata geçirmek olacaktır.

Batman Belediyesi’nin yıllarca kullanmış olduğu logo Kayyım sürecinde halka danışılmadan değiştirilmiştir. Halkın isteği üzerine Batman Belediyesi’nin yıllarca kullanmış olduğu Logosunu tekrardan kullanmak için aldığımız kararı tanımayan Valiliğin iç işlerimize, halkın kararlarına karşı durması bizim için kabul edilemezdir. Yapılan Logo değişikliği değil, Kayyım öncesinde kullanılan logoyu tekrar kullanma kararıdır. Fakat Valilik makamı bugüne kadar aldığımız tüm kararları reddetmiş olduğu gibi bu kararımızı da reddetmiştir.

Bir Logo değişimimize bile, onay vermeyen valiliğin iç işlerimize bu kadar müdahale etmesi halkımız ve Türkiye demokrasisi adına kabul edilebilir bir durum değildir. Bizler iç işleyişimiz gereği halkımızla aldığımız kararları hayata geçirmekle mükellefiz. Kamuoyu üzerinden tekrar çağrımızdır ki bu noktada tüm resmi kurumlarla ortaklaşmaya, iletişimde olmaya ve ortak karar oluşturmaya her zamanki gibi hazırız.

Batman Belediye Eş Başkanları Songül Korkmaz, DR. Mehmet Demir

ve Belediye Meclisi.

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Sait
14 gün önce
Şuan ki logo çok güzel daha önemli durumlar varken logo bizim neyimize önce hizmet edin logoyu kalkıp kamuoyuna bildiriyorsunuz
Görüntülü reklam
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler
Hak-İş / Hizmet – İş Batman İl Başkanlığı yapılan 15 Temmuz’u Anma ve Milli..
BHA - 15 Temmuz 2016 günü, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin içerisinde yuvalanm..
BHA - YÜZYILIN İHANETİ 15 TEMMUZ’U UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ VE UNUTTURMAYAC..
BHA - Batman öz saglik iş sendikasi il ltemsilcisi Ahmet ALTUNC “Yüzyılın i..
BHA - İYİ PARTİ BATMAN İL BAŞKANI KISMET ÇELİK 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİL..
Etkinliklerin İzne Bağlanması Kararı
f
    RSS
    © 2019 - Basın Haber Ajansı
    bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=