AMATÖRÜN ‘SUYU’ AKGÜN YAPI’DAN

​2022 – 2023 Batman Amatör sezonunda, ligin su sponsoru olan Akgün Yapı’nın sahibi iş insanı Rıdvan Akgün, yeni sezonda da bütün kulüplerin su ihtiyacını karşılayacağının müjdesini verdi.

AMATÖRÜN ‘SUYU’ AKGÜN YAPI’DAN
Bu içerik 358 kez okundu.

İmkânları ölçüsünde bütün amatör takımların yanında olduklarını belirten iş insanı Akgün, herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyledi. Akgün’ü makamında ziyaret eden ASKF Batman Şube Başkanı Mahmut Akyol; “Geçen sezon bütün kulüplerimize su desteğinde bulunan Akgün Yapı’nın sahibi iş insanı Rıdvan Akgün’ü yeni sezonda da destek olması için ziyaret ettik. Sağ olsun bu yılda ricamızı kırmayıp, bütün kulüplerimize su desteğinde bulunacağını söyledi. Bütün kulüplerimiz adına kendisine teşekkür ederiz. Her iş insanımız veya kurumsal firmalarımız takımlarımıza imkânları dâhilinde küçükte olsa katkı sunarsa, hiçbir sorunumuz kalmayacaktır. Bütün iş insanlarımızın amatöre daha fazla destek vermelerini ve müsabakaları yerinde izlemelerini diliyorum.” diye konuştu.

“AMATÖR PROFESYONELİN AYNASIDIR”

2023-2024 sezonunda kulüplerini su ihtiyacını karşılamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Akgün Yapı’nın sahibi iş insanı Rıdvan Akgün, amatörün profesyonelin aynası olduğunu söyledi. İş insanı Akgün; “ASKF Başkanımız Sayın Mahmut Akyol’un bütün ricaları bizim gibi iş insanlarının asli görev olmalıdır. ASKF’nin takımlar için ne kadar büyük bir çaba sarf ettiklerine şahit oluyoruz. Bizde sporcularımızın ‘su gibi aziz’ olmaları için bu yılda su sponsoru olduk. 2023-2024 Amatör sezonunun hayırlı ve uğurlu olmalarını diliyoruz.” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Minibüsçüler belediyeyi mahkemeye verecek
Minibüsçüler belediyeyi mahkemeye verecek
Haftanın bir günü kapalı olacaklar
Haftanın bir günü kapalı olacaklar